Перейти до змісту
Питання обміну: Україна передала Росії список осіб, яких готова віддати в обмін на наших бранців

Питання обміну: Україна передала Росії список осіб, яких готова віддати в обмін на наших бранців

14 жовтня в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання ТКГ щодо ситуації на Донбасі.

Україна передала ОБСЄ і Росії список осіб, яких готова віддати окупантам Донбасу в обмін на наших бранців. Сталося це під час учорашнього засідання Тристоронньої контактної групи.

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок.

Однак, так звані "ЛНР" і "ДНР" список бранців, яких утримують - у відповідь не надали. Про це заявив координатор ОБСЄ Тоні Фріш. Наразі, за даними українського омбудсмена, бойовики Донбасу в тюрмах тримають 235 українців.

Також на засіданні обговорювали готовність обох сторін відкрити на початку листопада два нових пункти пропуску на Луганщині. Нині там є тільки один робочий КПВВ - "Станиця Луганська". І той відсьогодні, 15 жовтня, зачиняється для перетину лінії розмежування до кінця місяця. Причина - стрімке зростання кількості інфікованих коронавірусом на окупованій частині Донбасу.

Нагадаємо, вчора, 14 жовтня, в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи щодо ситуації на Донбасі. 

Відео Україна передала Росії список осіб, яких готова обміняти на наших бранців

Питання обміну. Україна передала ОБСЄ і Росії список осіб, яких готова віддати окупантам Донбасу в обмін на наших бранців. Сталося це під час учорашнього засідання Тристоронньої контактної групи. Однак, так звані ЛНР і ДНР список бранців, яких утримують, у відповідь не надали. Про це заявив координатор ОБСЄ Тоні Фріш. Наразі, за даними українського омбудсмена, бойовики Донбасу в тюрмах тримають 235 українців. Також на засіданні обговорювали готовність обох сторін відкрити на початку листопада два нових пункти пропуску в Луганській області. Нині там є тільки один робочий КПВВ "Станиця Луганська". І той відсьогодні зачиняється для перетину лінії розмежування до кінця місяця. Причина - стрімке зростання кількості інфікованих коронавірусом на окупованій частині Донбасу.    

Україна передала Росії список осіб, яких готова обміняти на наших бранців

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин