"Питання про владу в Україні вирішуватиме не Кремль". У Порошенка відреагували на заяви Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко ніколи не погодиться на умови Росії.

В Адміністрації президента заявили, що сьогоднішні заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що конфлікт на Донбасі можна вирішити лише після зміни влади в Україні, є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні, попри те, що кампанія ще навіть не почалася.

Про це у четвер, 15 листопада, у своєму Facebook написав прес-секретар президента Святослав Цеголко.

"Очевидною є неприязнь Путіна до Порошенка як державного діяча, який зірвав плани Кремля із повернення України під контроль Російської імперії. Тому питання про владу в Україні вирішуватиме не Кремль, а український народ", - заявив він.

Цеголко підкреслив, що президент України виступав і виступає за політико-дипломатичне врегулювання, але ніколи не погодиться на мир на умовах країни-агресора.

"Глава держави й надалі, поєднуючи оборонні й дипломатичні зусилля, захищатиме суверенітет, територіальну цілісність і незалежність держави. І він боротиметься за таке мирне врегулювання, яке відповідає національним інтересам України, а не Росії-агресора", - підсумував Цеголко.

Сьогоднішні заяви Путіна є явним прикладом його втручання у виборчий процес в Україні, попри те, що кампанія ще навіть...

Опубликовано Svyatoslav Tsegolko Четверг, 15 ноября 2018 г.

Нагадаємо, у четвер, 15 листопада, за результатами саміту АСЕАН у Сингапурі Путін висловив сподівання на "людей, які очолять країну" після виборів в Україні. "Сподіваюся, що люди, які очолять країну в майбутньому (хто б це не був), ми, до речі, в будь-якому разі будемо поважати вибір українського народу і будемо працювати з усіма, але, (сподіваюся), дійдуть того висновку, що іншого шляху, крім мирного, не існує. Потрібно виконувати Мінські угоди", - сказав він.

ВідеоПід час саміту в Сінгапурі металошукач зреагував на Путіна звуковим сигналом

Володимира Путіна змусили пройти крізь металошукач під час саміту в Сінгапурі. Зазвичай для президентів роблять окремий прохід, і Путін намагався пройти повз рамки. Але охорона таки змусила його пройти крізь металошукач. І той зреагував звуковим сигналом. 

Під час саміту в Сінгапурі металошукач зреагував на Путіна звуковим сигналом

Залиште свій коментар

Вибір редакції