"Пів Донецька виїхало": бойовик розповів українським спецслужбам про настрої в ОРДЛО

"Пів Донецька виїхало": бойовик розповів українським спецслужбам про настрої в ОРДЛО

Фото: МВС

Поплічник окупантів каже, що у формувань бойовиків спостерігається недобір особового складу.

Бойовик Анатолій з окупованого Донецька розповів про настрої в лавах незаконних збройних формувань і про ситуацію в ОРДЛО.

Відео допиту ТСН надали джерела в українських спецслужбах.

Чоловік повідомив, що "служив" у піхоті на посаді рядового.

За його словами, бойовики НЗФ не хочуть воювати, а "хочуть додому". Анатолій каже, що у формувань бойовиків спостерігається недобір особового складу.

"1/3 точно не вистачає. Всі вже втомилися від війни, ніхто не хоче йти служити", — зазначає пособник окупантів.

Анатолій розповів, що тих, хто відмовляється "служити" в лавах НЗФ, терористи садять до в'язниці. Чоловік запевняє, що приєднався до бойовиків лише тому, "що потрібно було годувати сім'ю".

"Раніше працював слюсарем на СТО, потім пішов працювати в одну шевську майстерню. Попрацював там пару років, відкрив свою шевську. Розраховував (під час відкриття своєї справи — Ред.) на студентів медінституту, а там зараз практично ніхто не вчиться. І зараз там (в окупованому Донецьку — Ред.) такі ціни, що дешевше купити нове взуття, ніж його відремонтувати", — згадує він.

Ексбойовик запевняє, що не підтримував проросійські мітинги на Донбасі у 2014 році й участі в захопленні адмінбудівель не приймав. Він називає ті події неправильними і не виключає, що на людей вплинула російська пропаганда.

"Стало ще гірше, ніж було", — резюмує Анатолій.

Також чоловік поділився думками щодо майбутнього Донбасу.

"Він (Донбас — Ред.) не увійде до складу Росії. Якби Росія планувала приєднати цей регіон, то відразу б це зробила. Якщо все це (війна на Донбасі — Ред.) закінчиться, ми все одно будемо в складі України", — каже поплічник окупантів.

За його словами, про те, що Україна поверне контроль над ОРДЛО, впевнені майже всі жителі окупованих територій. Анатолій також розповів, що дуже багато людей виїхало з окупованого Донецька.

"Пів міста (виїхало — Ред.). У кого був великий бізнес — немає нікого. У приватному секторі дуже багато будинків порожніх стоїть. Квартир теж багато порожніх стоїть", — повідомив він.

Нагадаємо, що українська прокуратура оголосила підозру одному з ватажків бойовиків так званої "ДНР".

"Всі втомилися від війни": бойовик з окупованого Донецька розповів українським спецслужбам про життя в ОРДЛО

"Всі втомилися від війни": бойовик з окупованого Донецька розповів українським спецслужбам про життя в ОРДЛО

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація