"План спільних кроків" щодо Донбасу: Кравчук розповів, чи є згода ОБСЄ збільшити чисельність СММ учетверо

"План спільних кроків" щодо Донбасу: Кравчук розповів, чи є згода ОБСЄ збільшити чисельність СММ учетверо

Фото: УНІАН

За словами керівника української делегації в ТКГ, в ОБСЄ бачать і знають ситуацію.

Україна веде перемовини на всіх рівнях щодо збільшення чисельності Спеціальної моніторінгової місії (СММ) ОБСЄ учетверо (на 1500 осіб), що передбачено "Планом спільних кроків" щодо Донбасу.

Про це повідомив перший президент незалежної України, керівник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кравчук в інтерв'ю ТСН.ua.

"В Україні є постійний голова ОБСЄ. Вони бачать і знають ситуацію. Вони перебувають під впливом не тільки того, що відбувається тут, в Україні, а й в Європі і світі. І вони розуміють, що це не якісь надумані наші побажання, щоби збільшити кількість людей. Ми мотивуємо й доводимо, що це потрібно, щоби справді забезпечити проведення виборів, формування влади. І це тільки початок", сказав він.

Далі, за словами Кравчука, "колосальна і грандіозна робота з відновлення територій, реконструкції економічного, політичного, соціального і духовного життя".

"Тому що за ці роки там відбулися такі перекоси у всьому спектрі людського життя, що потрібен час для того, щоб усе поставити на місце", зазначив Леонід Кравчук.

Повний текст інтерв'ю читайте за посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація