Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Плотницький запровадив "мито" за в'їзд до "ЛНР"

"Митний збір" становить від 2 до 10 євро.

Бойовики ввели "митний збір" за в'їзд на територію "ЛНР".

Відповідний "закон" підписав ватажок терористів Ігор Плотницький.

"Митними зборами є обов'язкові платежі, що стягуються виконавчим органом державної влади "Луганської народної республіки", що проводить державну політику і здійснює функції в сфері митної справи, за вчинення ним дій, пов'язаних із митним оформленням товарів і предметів, їхнім зберіганням і супроводом, справлянням єдиного збору з транспортних засобів, які в'їжджають на митну територію "ЛНР", - йдеться у "документі".

Згідно з "законом", за оформлення товарів, а також за в'їзд на територію "ЛНР" запроваджено єдиний збір з транспортних засобів. Так, за вантажопасажирське авто з товаром необхідно сплатити 2 євро за кожен транспортний засіб, для автобусів з кількістю місць від 10 до 30 місць включно - 2 євро за кожен транспортний засіб. Така сама ціна для залізничних вагонів та контейнерів на залізничній платформі.

Автобуси, у яких понад 30 місць, повинні будуть сплатити 5 євро, як і вантажні автомобілі з/або без причепів і тягачів з/або без напівпричепів загальною вагою до 20 тонн включно.

Водночас вантажівки з/або без причепів і тягачів з/або без напівпричепів загальною вагою понад 20 тонн до 60 тонн, а також від 60 тонн (за кожні наступні 10 тонн додатково) зобов'язані заплатити 10 євро "митного збору".

Окремо наголошується, що "транспортний збір" не стягуватимуть в разі в'їзду в "ЛНР" авіаційних транспортних засобів, залізничних вагонів без вантажу, залізничних пасажирських вагонів, легкових автомобілів (до 10 посадкових місць).

Зазначимо, "документ" набрав чинності ще 28 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, раніше Плотницький почав новий етап встановлення "особистої диктатури" в "ЛНР". Ватажок бойовиків не хоче погоджувати рішення щодо керівників окремих "держструктур" із "російськими кураторами".

Залиште свій коментар

Вибір редакції