Поблизу кордону на Харківщині виявили 5 російських розвідувальних комплексів

Тривога на українсько-російському кордоні.

Харківські прикордонники виявили 5 російських розвідувальних комплексів, які працювали за два з половиною кілометри від кордону з Україною, йдеться в ТСН.12.00. 

Вони були замасковані, але їх помітили за допомогою звичайної оптичної техніки.

Комплекси, за словами прикордонників, доволі великі, встановлені на базі "УРАлів" та "КАМАЗів", облаштовані супутниковими антекнами.

Як тільки росіяни зрозуміли, що українські прикордонники їх вистежили, одразу поміняли місце дислокації. Вдруге їх помітили з повітря - цього разу розвідувальні комплекси розташували у лісосмузі за півтора кілометра від кордону.

Нагадаємо, що 18 серпня, повітряний моніторинг лінії державного кордону за допомогою літака "Даймонд" на ділянці Східного регіонального управління також підтвердив присутність на території РФ поблизу кордону з Україною розвідувально-сигналізаційних комплексів. Загалом прикордонники помітили три комплекси.

 

 

 

Тривога на кордоні: харківські правоохоронці виявили 5 російських розвідувальних комплексів

Замасковану техніку помітили за допомогою звичайної оптики. Комплекси доволі великі, кажуть прикордонники, встановлені на базі "Уралів" та "КамАЗа", облаштовані супутниковими антенами. Тільки-но росіяни зрозуміли, що українці їх вистежили - змінили місце дислокації. Вдруге їх помітили з повітря, цього разу російські розвідники чатували в лісосмузі неподалік кордону.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: