Погрожуючи зброєю, бойовики нахабно грабують жителів Донеччини – Тимчук

Погрожуючи зброєю, бойовики нахабно грабують жителів Донеччини – Тимчук

Фото: УНІАН

Бойовики виносять все майно із приватних будинків.

У селищі Новогригорівка, що на Донеччині, серед населення зростає невдоволення масовими випадками мародерства з боку бойовиків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп і координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

Він зауважив, що бойовики виносять все майно із приватних будинків.

"У н.п. Новогригорівка (Бахмутський район Донецької області, поблизу Дебальцеве) зростає невдоволення населення масовими випадками мародерства з боку бойовиків "7-ї омсбр". Зокрема, мародери грабують приватні будинки, гаражі, прибудинкові будівлі, виносячи все майно", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Тимчук додав, що такі дії часто проводяться відкрито, а невдоволеним господарям мародери погрожують застосуванням зброєю.

"У "військовій комендатурі" окупантів в Дебальцеве у відповідь на численні звернення громадян обіцяють "вжити заходів", проте в реальності мародерів в їхніх діях ніхто не обмежує", - пише Тимчук.

Нагадаємо, у бойовиків на Донбасі виявили спалах туляремії (зооантропонозна інфекція, передається людині під час контакту з тваринами, а також через воду або заражені продукти). За словами Тимчука, хворих найманців відвозять до інфекційного відділення лікарні ім.Вишневського (ЦМКЛ №1) у Донецьку, де розміщують в окремих боксах.

Повʼязані теми:

Наступна публікація