Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція обіцяє забезпечити безпеку у Золотому та Катеринівці, звідки мають відвести війська

Там збільшать кількість поліцейських.

Поліція обіцяє зробити усе можливе, щоб забезпечити безпеку громадян у Золотому-4 та Катеринівці на Луганщині, звідки мають відвести українські війська.

Про це заступник голови Національної поліції України Вадим Троян заявив під час зустрічі із місцевими мешканцями.

"Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які у складі піших та автопатрулів будуть реагувати на виклики і повідомлення громадян та забезпечуватимуть публічну безпеку у населених пунктах на лінії зіткнення", - сказав він.

Троян розповів, що у Станиці Луганській, де відбулося розведення військ, на передовій лінії опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці та прикордонники. "І вони у повному обсязі виконують покладені на них завдання по забезпеченню правопорядку і безпеки українських громадян", - переконує заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, що відбулося 1 жовтня, домовилися про розведення сил у Золотому та Петрівському на Донбасі від 7 жовтня. Процес триватиме 30 днів.

Відео Золоте-4 може стати наступним після Станиці Луганської, де війська розведуть на 2 кілометри

Золоте-4, не виняток, що готують зробити наступним за Станицею Луганською місцем, де українські війська мають бути відведені на два кілометри. Теоретично, дзеркально з російськими окупантами. От тільки за умови цілковитої тиші.  

Золоте-4 може стати наступним після Станиці Луганської, де війська розведуть на 2 кілометри

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції