Поліція затримала бойовика, який брав участь у захопленні відділу міліції у Краматорську

Упродовж трьох років він жив мирним життя на підконтрольній Україні території.

Поліція Донецької області затримала бойовика, який з автоматом брав участь у захопленні будівлі Краматорського міськвідділу міліції у квітні 2014 року.

Про це повідомив начальник поліції області В'ячеслав Аброськін.

За його словами, 25-річний місцевий мешканець з перших днів був у лавах бойовиків "ДНР". За захоплення відділку міліції він отримав 500 доларів США.

Після цього в нього забрали автомат, видали пістолет і він "ніс службу" у захопленому сепаратистами приміщенні Краматорського міськвиконкому. Потім він чергував на п'яти блокпостах бойовиків до їхньої втечі з Краматорська. Після звільнення міста він залишився вдома і жив мирним життям.

"Наразі затриманий активно співпрацює зі слідством і вже назвав цілий список своїх "однополчан": дехто з них був раніше встановлений та вже перебуває у розшуку, а дехто затаївся та живе на підконтрольній території за принципом "може минеться". Не минеться та й не забудеться. У цих злочинів нема строків давнини. Кожен, хто брав участь в НЗФ та причетний до скоєння злочинів, буде притягнутий до відповідальності", - запевнив Аброськін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за останні три роки роботи поліцейських Донецької області було оголошено про підозру 2608 бойовикам, 1019 з них затримані, ще 1589 - оголошені у розшук. 

Залиште свій коментар