Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полком бойовиків на Донбасі керує раніше засуджений російський військовий

У розвідці зазначають, що завдяки "службі" на Донбасі, російські військові сподіваються на скасування судимостей

У Макіївці полком терористів командує колишній ув'язнений російський військовий Роман Тітов. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що Тітов командує 11 окремим мотострілецьким полком 1 армійського корпусу (Донецьк).

У розвідці наголошують, що Тітов раніше був засуджений за перевищення службових повноважень із застосуванням насилля та зброї. У лютому 2011 року він вдарив ножем рядового, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння. За що Тітова приговорили до 2 років за ґратами, а також суд зобов'язав його сплатити 350 тис. руб. компенсації постраждалому.

"В такий спосіб (засуджені військові РФ хочуть, - ред.) заслужити скасування наявних судимостей, а також отримати додаткові кошти на виплату компенсацій постраждалим за завдану шкоди", - повідомили у розвідці.

У розвідці також повідомляють, що командиром 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1-го армійського корпусу (Донецьк) Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного воєнного округу (Ростов-на-Дону) є майор ЗС РФ Павленко Олександр, за документами прикриття - Калашніков.

"Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України майор О.ПАВЛЕНКО відряджений у березні 2015 р. з посади заступника командира загону 25 окремого полку спеціального призначення(Ставрополь) 49 Армії (Ставрополь) Південного військового округу ЗС РФ", - йдеться в повідомленні розвідки.

Павленко
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Нагадаємо, Головне управління української розвідки викрило участь російського майора в мінуванні та вивезенні майна підприємств окупованого Донбасу. "Встановлено, що на посаді "начальника инженерной службы 1 АК (Донецьк) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ" перебуває майор ЗС РФ Умаєв Залібєк Касумович (Умаев Залибек Касумович - рос.)", - зазначили у прес-службі.

Окрім того, на Донбасі загинули російські військовослужбовці, котрі нелегально перебували на території України та брали участь у терористичній діяльності у складі бандформувань "ДНР". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції