Полонені бойовики "ЛДНР" записали розпачливе звернення до Путіна: у чому причина

Полонені бойовики "ЛДНР" записали розпачливе звернення до Путіна: у чому причина

Полонені бойовики "ЛДНР" записали звернення до Путіна / Фото: скриншот з відео

Росія обмінює лише полонених росіян, а "мобіки" з Донбасу, які воювали за інтереси РФ, виявилися нікому не потрібними.

Полонені бойовики “ЛДНР”, яких Росія не вносить у списки обміну військовополоненими, записали звернення до верховного головнокомандувача збройних сил РФ Володимира Путіна. Вони нагадали господарю Кремля поширену в Росії фразу “росіяни своїх не кидають”.

Відео цього звернення опублікував у своєму Telegram-каналі український журналіст та блогер Денис Казанський.

“Ми всі боролися пліч-о-пліч, а коли дійшло до справи обміну військовополонених, про нас забули. Росіяни своїх не кидають. Чи стосується ця фраза захисників Донецька та Луганська?” — запитують у цьому зверненні мобілізовані до російської армії мешканці окупованих Донецької та Луганської областей.

За їхніми словами, Росія обмінює лише полонених росіян, а “мобіки” з Донбасу, які воювали за інтереси РФ, виявилися нікому не потрібними.

“Коли прийде наш час? Роз’ясніть нашу подальшу долю”, — розпачливо просять вони Путіна. 

Звернення оголосили 69 військовополонених так званої “ЛДНР”, але, як наголосив їхній представник, насправді їх набагато більше, але більшість уже втратили надію і не вірять, що обмін колись відбудеться.

“Росія могла б давно вже обміняти їх на полонених солдатів ЗСУ, але росіянам важливіше мучити українців, ніж витягувати своїх. До того ж “ополченців” із Донбасу в Росії взагалі не вважають за людей”, — зауважив Денис Казанський.

Нагадаємо, Росія знову затримує обміни військовополоненими. Це робиться навмисно, аби втягнути родичів військовополонених в дестабілізацію ситуації в Україні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація