Полонений полковник зателефонував з Донецька і попросив внести його в списки на обмін

Іван Без'язиков перебуває у полоні більше, як півтора року.

Полонений український полковник Іван Без'язиков, який провів у полоні вже 20 місяців, днями зателефонував до своєї дружини та попросив допомоги. Полковник не виходив на зв'язок майже рік, йдеться у сюжеті ТСН.

"Мене це приголомшило, що він подзвонив це вже було щастям, що він живий. Друге що він сказав що його готові обміняти. Він дуже просив, щоб його внесли в списки на обмін", - каже дружина полковника Маргарита Кушнірова.

Дружина полоненого полковника, який служив керівником розвідки колишнього восьмого армійського корпусу, каже, востаннє чоловік дзвонив торік у травні. Відтоді жодної звістки.

"Він знаходиться в Донецьку, поки не буду казати де, але це не збігається з тими даними, які мені давали в Службі безпеки. Він не там", - розповідає Маргарита.

Полковник Без'язиков потрапив у полон 16 серпня 2014 року. Як керівник групи переговорників він намагався домовитися з ДНРівцями про вивезення загиблих і поранених після бою під Степанівкою. Дорогою його та ще двох українських військових схопили бойовики. Дружина полоненого каже, відтоді родині довелося пережити плітки про зраду, про те, що її чоловік знайшов іншу сім'ю в окупованому Донецьку. І лише дзвінок чоловіка з полону розставив усе на свої місця. Після дзвінка чоловіка з полону Маргарита вкотре звернулась у Службу безпеки.

"Він сказав, що його готові обміняти і це дуже важливо. Я звернулася, відразу зателефонувала в службу безпеки України. Вони сказали, що він є у списках", - каже Кушнірова.

ВідеоУкраїнський полковник Іван Без'язиков просить допомогти у його визволенні

"Вживаються усі необхідні практичні та організаційні заходи, спрямовані на визволення", - таку відповідь отримали на запит до СБУ журналісти. Пані Маргарита каже - такий текст бачить уже не вперше, і такі листи отримують усі.

Дружина полковника просить усіх, від кого залежить визволення її чоловіка, допомогти. На нього чекають старенька мама та троє дітей.

Як раніше повідомляла уповноважена з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко, остання зустріч контактної групи у Мінську закінчилась деструктивом. Основні питання, серед яких звільнення полонених, були заблоковані стороною бойовиків.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: