Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полонений російський офіцер звернувся до Путіна: прошу визнати, що я військовий РФ

Старков просить владу РФ допомогти йому повернутися додому. 

СБУ опублікувала відео із полоненим на Донбасі російським офіцером Володимиром Старковим, на якому він закликав президента РФ Володимира не відхрещуватися від своїх солдатів та визнати його військовим армії РФ.

Старков був заарештований 25 липня і на момент затримання був діючим військовим російської армії. Втім, коли журналісти попросили підтвердити його особистість, ні Міністерство оборони Росії, ні російське посольство у Києві не відповіли на запит.

Заарештований офіцер на камеру звернувся до Путіна із проханням визнати, що він військовий армії РФ.

"Я не бойовий офіцер, я паперовий, тиловий офіцер. 19 років я прослужив в російській армії і мене тепер не визнають… Якщо посилати на такі операції, потрібно спецальних людей посилати напевно. Я не терорист, я не йшов сюди когось вбивати, тому при затриманні я не став чинити ніякого опору, бо знав, Україна нам війну не оголошувала, ми Україні теж. Тому прошу все ж таки визнати, що я насправді військовий і допомогти звідси до Росії перевестися", - звернувся Старков до Путіна.

Володимир Старков був заарештований 25 липня. Вантажівку зі зброєю, в якій він перебував, затримали на пропускному пункті "Березове". Він прямував з Донецька в Ясне, яке контролювали бойовики, але заблукав і був узятий в полон українськими військовими. Зараз Старкова заарештовано, він знаходиться у в'язниці в Києві, йому пред'явлено звинувачення в тероризмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції