Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак озвучив статистику АТО в 2016 році: 12 тисяч обстрілів, 173 загиблих

Міністр оборони каже, що Росія не зупиняється у власній агресії щодо України.

Гібридна війна Росії проти України, що виявляється в комплексі скоординованих інформаційних, військових та економічних заходів, триває без ознак наближення завершення. Про це заявив під час візиту до Швеції міністр оборони України Степан Полторак.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, українці показали шведам докази перебування військ РФ на території Донбасу. "На сьогодні Росія продовжує політику цілеспрямованої ескалації конфлікту. З початку 2016 року російські окупаційні війська понад 12 тисяч раз порушили режим припинення вогню, що призвело до загибелі 173 військовослужбовців. А на території України незаконно перебуває 6 тисяч військовослужбовців ЗС РФ", - наголосив Полторак.

За його словами, офіційний Київ продовжує впроваджувати політику мирного врегулювання конфлікту. "Дії нашої держави спрямовані на чітке дотримання вимог мінських домовленостей, розв'язання проблем виключно політичним шляхом і в мирний спосіб", - запевнив міністр. А його колега Деніс Гуленспоре наголосив на готовності Швеції підтримувати українське військо у розвитку до стандартів НАТО.

Відео Відносний "режим тиші": як працює перемир'я на Донбасі з 1 вересня

Залиште свій коментар

Вибір редакції