Полторак підписав наказ про збільшення зарплат військових в зоні ООС. На передовій вони отримуватимуть понад 1000 доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Командири отримуватимуть понад 40 тисяч гривень.

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про підвищення зарплат військовослужбовців у зоні проведення Операції об’єднаних Сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про збільшення (від 1 травня 2019 року) розмірів винагород за участь у Операції об’єднаних Сил на 5 тисяч гривень військовослужбовцям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, та на 1 тисячу гривень — у інших районах проведення Операції об’єднаних Сил", - йдеться у повідомленні.

Відповідно, військовослужбовець-контрактник безпосередньо на передовій отримуватиме 27 300 гривень, а в інших районах проведення ООС – 16 800 гривень. Командир взводу, який перебуває на першій лінії оборони, - 31 300 гривень, а в інших районах ООС – 20 600 гривень.

Командир батальйону отримуватиме відповідно 35 500 гривень за перебування на передовій та 25 000 гривень в інших районах. Найбільшу зарплату матимуть командири бригад – 42 000 гривень на першій лінії оборони та 31 500 гривень в інших районах ООС.

Нагадаємо, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в березні 2019 року зросла порівняно з березнем минулого року на 22,1% - до 10 237 грн. Держстат зазначає, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в березні цього року в 2,5 раза вища мінімальної заробітної плати, яка становить 4173 грн. Показник середньої зарплати в Києві за підсумками березня становив 16 207 грн.

ВідеоТрофейну зброю й ворожу мапу здобули українські військовики

Жоден український військовий за попередню добу не постраждав, натомість відбили спробу ворога підійти впритул до позицій. Як результат, щонайменше двоє знищених бойовиків, захоплена трофейна зброя та мапа.  

Трофейну зброю й ворожу мапу здобули українські військовики

Залиште свій коментар

Вибір редакції