Понад 20 тіл вбитих найманців на Донбасі відправлятимуть до Росії транспортом чергового "гумконвою"

Дата публікації
Понад 20 тіл вбитих найманців на Донбасі відправлятимуть до Росії транспортом чергового "гумконвою"

Reuters

Серед найманців спостерігається зростання кількості випадків правопорушень та самовільного залишення військових частин.

У спеціально обладнаних моргах при військово-медичних закладах бойовиків на Донбасі перебуває понад 20 вбитих військовослужбовців РФ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Зазначається, що тіла убитих відправлятимуть на територію Росії транспортом чергового "гумконвою" із РФ.

"У спеціально обладнаних моргах при військово-медичних закладах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донбасу перебуває більше 20 тіл вбитих і померлих від поранень військовослужбовців ЗС РФ, які підготовлено для відправки на територію РФ транспортом чергового російського "гумконвою", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, зазначається, що серед особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ спостерігається зростання кількості випадків правопорушень та самовільного залишення військових частин. Зокрема, у ніч проти 8 березня двоє російських військовослужбовців медичної роти 2 АК, перебуваючи на чергуванні, самовільно залишили місце служби. Розслідуванням у медичному підрозділі вже виявлено велику нестачу лікарських засобів групи "А" та психотропних препаратів.

"У підрозділах комендантського полку (Луганськ) 2 АК відмічається зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців рядового складу через збільшення термінів перебування на постах та залучення до довготривалих пошуків військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини. У полку зростає кількість охочих перевестись в інші військові частини через фізичну перевантаженість та нестерпні умови несення служби", - додали у розвідці. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у "ДНР" з метою підготовки пропагандистських матеріалів з дискредитації сил АТО командування бойовиків доручило так званим силовим відомствам організувати придбання близько 1000 комплектів обмундирування ЗС України. 

Поблизу Зайцевого снайпер терористів обстріляв волонтерський мікроватобус розривними кулями

Поблизу Зайцевого снайпер терористів обстріляв волонтерський мікроватобус розривними кулями

Наступна публікація