Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поодинокі обстріли з боку окупантів не є зривом перемир'я на Донбасі - Хомчак

Політичні спекуляції на цій темі, за його словами, шкодять виконанню завдань ООС.

Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що "поодинокі випадки" порушення перемир'я на Донбасі з боку окупаційних військ не можна назвати зривом досягнутих в Мінську домовленостей.

Про це він сказав у своєму зверненні щодо дотриманням перемир'я на Донбасі станом на 31 липня, відеозапис якого є у розпорядженні ТСН.ua.

"За одинадцять діб, що пройшли з початку перемир'я, бойових втрат серед особового складу немає. Разом з тим ще спостерігаються поодинокі випадки порушень режиму тиші з боку найманців і окупантів. Загалом поточну ситуацію не можна назвати зривом домовленостей, які були досягнуті в Мінську. Вони, як бачимо, працюють", - сказав він.

За словами Хомчака, існують політичні спекуляції на цій темі, які є недоречними і шкідливими для виконання завдань підрозділами Об'єднаних сил.

Хомчак наголосив, що в разі критичного загострення ситуації на лінії зіткнення підрозділи та військові частини Збройних сил України готові до адекватних і швидких дій у відповідь на загрози з боку ворога.

Нагадаємо, у ніч проти 21 липня між українськими військовими та бойовиками, яких підтримує Росія, оголошено стале "хлібне" перемир'я, про що було домовлено на перемовинах у Мінську. Цей режим діятиме уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях. Він передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння.

Уранці 21 липня в районі міста Щастя Луганської області у результаті вибуху невідомого пристрою загинули двоє військових і отримали поранення ще двоє. На інцидент вже відреагував президент Володимир Зеленський, який повідомив про початок розслідування обставин смерті бійців. 

ВідеоУкраїнські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Докази російської військової присутності: на східному фронті наші бійці знаходять їх постійно. На одній з ділянок передової зібрали цілий арсенал боєприпасів з російським маркуванням. ТСН - з Донеччини.  

Українські військовики постійно знаходять докази перебування військ РФ на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції