Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попередження з того світу: жителька Щастя дві ночі перед обстрілом бачила уві сні померлого сина

Містикою оповитий останній удар бойовиків по мирних жителях на Луганщині.

Місто Щастя на Луганщині пережило атаку бойовиків в ніч настання чергового перемир'я. Його поливали вогнем із мінометів, кулеметів і зенітки, під прикриттям чого пересувалася ворожа ДРГ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військові кажуть, що від спалахів вогню вночі на позиціях було так світло, що можна було читати газету. Стріляли окупанти з боку Веселої Гори, і ці атаки не припинилися навіть із настанням 12-ї ночі, коли мало розпочатися нове перемир’я.

ВідеоМісто Щастя на Луганщині пережило одну з найпотужніших атак бойовиків

Це сталося рівно в ніч настання чергового перемир'я. Міномети, кулемети, диверсійна група – усе це припало на одну ніч, але найінтенсивніше працювала зенітка.

Місто Щастя на Луганщині пережило одну з найпотужніших атак бойовиків

Снаряди від зенітної установки високо перелітали стелу Щастя, яка розділяє мирне місто та територію, де перебувають військові. Основний удар припав на житловий сектор – там побиті вікна новенького дитячого садочка, пошкоджено житлові будинки. На своїй  кухні Лариса Миколаївна з чоловіком нарахували дві сотні осколків. Вони пошкодили меблі та кухонне начиння, але люди радіють, бо дивом лишилися живі. "Хочу сказати, у мене тут не було б жодного відсотка життя. Куди я повернусь – смерть, смерть", - роздивляється руйнування мешканка Щастя Лариса Русанова.

Наступного дня в неї мала бути важка дата – 6 років від дня загибелі сина. Його Лариса Миколаївна вважає янголом-охоронцем. "До цього два дні поспіль мені снився один і той самий сон, що я сиджу за столом, і він мені каже: мамо, вийди з кухні, мамо, ну вийди з кухні. А я не можу зрозуміти, про що він говорить. І в той момент, коли за дві секунди, тут стояла кружка, варила чай – я не пам’ятаю, чому, я опинилася біля туалета, і тут вибух", - розповіла жінка.

Військові впевнені, що бойовики цілилися в ту ніч по цивільних цілеспрямовано. "На таку відстань це тільки прямою наводкою. Помилитися так неможна, це тільки навмисно", - переконані вони. Тепер у Щасті панує тиша, але після пережитого віри їй не ймуть ні військові, ані цивільні.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції