Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Попри постійні обстріли останні з жителів Гладосового і Травневого не хочуть їхати із своїх сіл

У селах лишилося кілька родин.

Останні з жителів Гладосового і Травневого не хочуть їхати із своїх сіл. Хоч і страшно, і снаряди літають над головами мало не щовечора, люди воліють лишатися на своїй землі, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Що таке просто спати в тиші, люди в Травневому вже забули. Тільки-но заходить сонце, у небо злітають трасери і з боку окупанта в бік наших позицій летять великокаліберні кулі, а далі падають снаряди важчі.

Не довго думаючи, бійці готують свій боєкомплект. Поки ворожа куля не зачепила нікого, вогонь треба подавити. Коли є загроза для життя, командир роти одразу приймає рішення на місці. Якщо в противника працює зброя стрілецька, стрілецьку зброю використовують і українські бійці. На гранатомет станковий відповідають із гранатомета, на ручний гранатомет - із ручного гранатомета.

Вже вісім місяців, як Травневе і Гладосове перебувають під контролем української армії. Сюди часто привозять гуманітарну допомогу. Але розвантажують її у Травневому, в Гладосове рідко хто доїжджає. Дорога на Гладосове пролягає прямо перед противником і фактично в нього на очах.

У селі лишилося кілька родин, здебільшого пенсіонери. Чому не виїжджають, відповідь в усіх людей одна: "А куди їхати, хто на нас чекає?".

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Відео Життя на лінії вогню. ТСН дізнавалася, чому жителі прифронтових сіл не хочуть покидати домівки

Життя на лінії вогню. Останні з жителів сіл Гладосове і Травневе не хочуть їхати з села. Хоч і страшно і літає над головами мало не щовечора, люди воліють лишатись на своїй землі. 

Життя на лінії вогню. ТСН дізнавалася, чому жителі прифронтових сіл не хочуть покидати домівки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції