Популярні алкогольні напої Jack Daniel's та Finlandia ідуть з ринку Росії

Популярні алкогольні напої Jack Daniel's та Finlandia ідуть з ринку Росії

Популярні алкогольні напої Jack Daniel's та Finlandia ідуть з ринку Росії

Фото: tumblr.com

Натомість компанія-виробник підтримує своїх колег в Україні.

Американська компанія Brown-Forman, яка володіє брендом віскі Jack Daniel's та горілки Finlandia, зупиняє свою діяльність у Росії.

Про це повідомила компанія на своєму сайті.

"Ми з жахом спостерігаємо, як мільйони українців продовжують стикатися з похмурими реаліями війни. Наші думки з ними та з усіма тими, хто сповнений страху та невизначеності, переміщений і бажає притулку, страждає, шукає спокою, сумує та втрачає близьких...У світлі війни в Україні ми призупиняємо комерційні операції в Росії", — пише Brown-Forman.

Компанія наголошує, що підтримує тісний контакт з українськими колегами, надає допомогу та фінансову підтримку, аби допомогти у цей скрутний час. 

Крім того, Brown-Forman робить пожертви ЮНІСЕФ, УВКБ ООН та Міжнародному Медичному Корпусу, організаціям, які допомагають українським дітям та біженцям і пропонують медичну допомогу.

Нагадаємо, що станом на 9 березня працювати в Росії чи співпрацювати з країною та її громадянами, постачати туди свою продукцію та сервіси відмовилися понад сотня компаній. ТСН.ua публікує повний список.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
1434
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація