Порошенко запевнив, що Україна в змозі зупинити наступ Росії на Донбасі

Він також наголосив, що командир має повне право приймати рішення щодо вогню у відповідь на обстріли бойовиків

Президент Петро Порошенко знає про прибуття на Донбас нових підрозділів російського спецназу. Про це він заявив під час перс-конференції.

Глава держави навіть заявив, що відомо не лише кількість кадрових російських військових, а й назви бригад та місця їхньої постійної дислокації.

"Взагалі Росія використовує схід України, як полігон для випробування своїх найновітніших видів озброєння, засобів радіоелектронної боротьби, які не пелінгуються, засобів подавлення наших систем артилерійської розвідки. І ми теж навчились з цим боротися. Я зібрав воєнний кабінет, була розроблена шифрограма, була посилена розвідка засоби захисту. Реакцію ми вже бачимо", - сказав Порошенко.

При цьому, президент запевнив, що Україна має сил "щоб зупинити будь-які наступальні дії Росії".

"Право дозволу на відкриття вогонь у відповідь належить безпосередньо командиру. Він без будь-яких погоджень може самостійно прийняти рішення. Йому не треба ні з ким це узгоджувати. Якщо створюється загроза життя, він зобов'язаний відкрити вогонь. Але йому заборонено відкривати вогонь першим, якщо він не бачить цілі, ДРГ, яке створює йому загрозу. Ніякої складної процедури узгодження фізично не існує. Якщо він відкрив вогонь першим, буде розслідування і буде відповідати. Якщо відкрив вогонь у відповідь і захистив – буде нагороджений", - скзаав він.

Нагадаємо, розвідка повідомила, що у травні через активізацію терористами бойових дій загинули 180 російських найманців і майже 190 дістали поранення на окупованому Донбасі. З названої цифри 80 загиблих - це громадяни РФ і понад 30 вбитих - кадрові офіцери спецпідрозділів Збройних сил Росії. Близько 80% поранених є також громадянами РФ. Близько 70 важкопоранених російських військових було доставлено до шпиталів на територію РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: