Порошенко заповзявся підняти військову медицину до стандартів НАТО

Глава держави планує придбати нові санітарні машини для армії.

Україна у 2017 році закупить більше сотні повнопривідних санітарних машин для потреб Донбасу. Про це заявив президент Петро Порошенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він наголосив, що це вкупі з уже наявними 300 одиницями такої техніки поліпшить ситуацію з медичною допомогою в регіоні. Наразі в зоні проведення АТО працюють чотири військові мобільні шпиталі, а на базі 12 цивільних лікарень створені посилені медичні групи. Метою, за словами президента, є доведення вітчизняної військової медицини до стандартів НАТО.

Також глава держави заявив, що в разі скасування АТО Україна опиниться беззахисною і не зможе залучити військових до адекватної протидії агресії. Разом із тим Порошенко доручив розробити законопроект щодо шляхів реінтеграції Донбасу, який передбачає повернення окупованих земель Україні. "Головне, чого прагне український народ і я, як український президент – це щоб на українську землю прийшов мир, щоб російські війська забралися з нашої священної землі і щоб Україна повернула собі окуповані частини Донбасу і анексований Крим", - наголосив він.

ВідеоУкраїнська військова медицина готова перейти на стандарти НАТО, - Порошенко

Залиште свій коментар