Порошенко зізнався, яку новітню військову техніку відправили в зону АТО

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко зізнався, яку новітню військову техніку відправили в зону АТО

Порошенко під час військових навчань та демонстрації техніки на Чернігівщині / Фото: Facebook/Офіс президента України

Українська розвідка попереджає про підготовку бойовиками танкового наступу.

Україна готується до танкового наступу з боку проросійських терористів. Нині до українського війська активно постачають сучасні протитанкові ракетні комплекси та керовані ракети. Модернізована зброя відтепер без російських складників і не гірша за американські "Джавеліни". Випробовували нову українську зброю на танковому полігоні на Чернігівщині.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Протитанкова керована ракета влучає в ціль. Умовного противника знищує екіпаж БМП. Ракетний комплекс "Стугна" може стріляти не лише з броньованих машин, а й з квадроцикла. Система наведення у "Стугни" по лазерному променю із автоматичним супроводженням цілі. У американців схожа система "Джавелін". Проте вона більш інтелектуальна, у нас менш вибаглива.

Не лише подивитися на українські ракети приїхав на танковий полігон президент Петро Порошенко. Разом із генералами зброю мацають і приміряють до себе.

Головнокомандувачу зізнаються, українська протитанкова ракета вдвічі важча за американську. Проте наша летить удвічі далі і коштує вп'ятеро дешевше. Президент теж зізнається, що на українську розробку розраховує вся країна. За даними розвідки, ворог на Сході готує наступ.

"Ключова небезпека, на яку покладається наш ворог, –  це рух танкових колон. І ми продемонстрували, що нам є чим зустріти", - наголосив Порошенко.

Україна готується до танкового наступу з боку проросійських терористі

Україна готується до танкового наступу з боку проросійських терористі

Танк "Булат" теж показує, що може стріляти не лише снарядами. Протитанкова керована ракета "Комбат" може знищити ціль на відстані до 5 км.

Крім керованих ракет, вітчизняна оборонка вже виготовляє керовані міни та керовані артилерійські снаряди. Замовлення на високоточну зброю цього року збільшили вп'ятеро. Протягом місяця її отримають бійці в зоні АТО.

Президент разом із силовиками постійно перешіптуються далі від журналістів. Державні справи разом із військовою таємницею не дають розговорити військових. Проте головнокомандувач усе ж не втримався.

"Я не знаю, чи можемо ми це сказати… Ми скористалися тимчасовим затишшям і на окремих танконебезпечних напрямках ці "Стугни" вже є", - сказав Порошенко.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Ігоря Бондаренка.

Наступна публікація