Порушення режиму тиші на Донбасі: що розповідають з передової військові ЗСУ

Порушення режиму тиші на Донбасі: що розповідають з передової військові ЗСУ

Усі тихі дні від початку перемир’я на ділянці поблизу Мар'їнки, кажуть військовослужбовці, можна порахувати на пальцях.

Ворожі обстріли в період тиші. Тиші, як написано в “мінських” паперах — всеосяжної й цілковитої — на місцевості, принаймні в районі передової біля Мар'їнки, немає. Напередодні там лунали постріли, навіть кулеметні черги і щонайменше одна протитанкова ворожа граната розірвалася просто перед позиціями українських оборонців.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські військові розповідають про обстріли. Кажуть, буває, окупанти стріляють прицільно, але частіше, аби полоскотати нерви. Щоразу, кажуть українські військові, бойовики відкривають вогонь зненацька. Навіть тепер, коли мала б панувати цілковита тиша.

"Провокують — перевіряють! А як ти передбачиш? На тій стороні непередбачувані! Сьогодні так, завтра так", — говорить військовослужбовець ЗСУ на псевдо "Олександр".

Напередодні, розповідає "Єгор", військові спостерігали за бойовиками, ті помітили й почали обстріл.

"Сонце було. Спостерігали за противником. Вони побачили це, коли був відблиск, і почали прицільну стрільбу", — говорить він.

Усі повністю тихі дні від початку перемир’я на їхній ділянці, кажуть хлопці, можна порахувати на пальцях. Вистачить, твердять, лише рук.

"День, може два від сили. Дуже рідко. Тут у нас снайперський напрям — поодинокі постріли є", — зауважує військовослужбовець ЗСУ на псевдо "Депутат".

Снайпери окупантів на цій ділянці передової завжди були великою проблемою. І навіть тепер вони спостерігають цілодобово.

Пострілів ворожих снайперів тут поменшало, кажуть наші бійці, особливо вдень. Та щойно погода псується і здіймається вітер, грати у перемир’я загарбники припиняють.

"Коли сильний вітер, вони пускають там РПГ, можуть навіть СПГ кинути", — говорить “Єгор”.

"Ситуація напружена. Кожного дня чекаємо, що щось може бути", — додає “Олександр”.

Відео Тиші немає: в районі передової біля Мар'їнки напередодні лунали постріли і навіть кулеметні черги

Ворожі обстріли в період тиші. Як написано в "мінських" паперах: тиші -  всеосяжної й цілковитої - на місцевості, принаймні в районі передової біля Мар'їнки, немає. Напередодні там лунали постріли, навіть кулеметні черги і, щонайменше одна протитанкова ворожа граната розірвалася просто перед позиціями українських оборонців. Більше про війну на Сході України

Тиші немає: в районі передової біля Мар'їнки напередодні лунали постріли і навіть кулеметні черги

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів