Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посеред зруйнованих Пісків дивним чином збереглася майже незаймана війною оаза розкоші

Резиденцію митрополита Донецького та Маріупольського УПЦ Московського патріархату бойовики не обстрілюють.

Тиша останніх днів у Пісках дозволила журналістам побувати в селищі та навідатися до місцевої дивини – майже неушкодженого маєтку, котрий належить церковному ієрарху Московського патріархату. Цю території бойовики оминають обстрілювати навіть із легкої зброї, а по всім іншим об’єктам можуть вгатити і крупним калібром, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Колись на відкриття церкви в резиденції митрополита Донецького та Маріупольського Іларіона приїздив особисто Віктор Янукович. Маєток побудували на місці пульмонологічного санаторію, дітей з якого перевели в Маріуполь. І хоч війною пошкодило дзвіницю, а один снаряд "Граду" таки впав на дах, на загал помітно, що цей церковний осередок не потрапляв у приціл бойовиків, а якщо якісь руйнування й сталися, то цілком випадково. Тож посеред апокаліптичного пейзажу решток стін і каркасів згорілих авто багатий і практично цілий маєток із дорогими меблями, різьбленим іконостасом, озером і живими павичами – це справжня дивина. Територію доглядають двоє охоронців.

Те, що ворог не б’є по резиденції, військові помітили ще на початку війни. "Навколо скрізь були вибухи, а тут практично обстрілів не було ніяких", - каже боєць із позивним "Кадет". Солдати припускають, що церковне майно бережуть свідомо, бо його власники – люди впливові. Бійці не мають нічого проти збереження резиденції, але дивуються, чому так само відповідально противник не підійшов до інших цивільних об’єктів – школи, будинку культури та житлових споруд навколо.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоЗа роки обстрілів бойовики перетворили Піски на руїни, окрім однієї церкви УПЦ МП

Прямо в центрі геть зруйнованого міста майже неушкодженою стоїть церква Московського патріархату - це резиденція митрополита Донецького та Маріупольського. Нині в Пісках запанувало справжнє перемир’я, але і під час активних бойових дій це місце було чи не єдиним, яке оминали снаряди.

За роки обстрілів бойовики перетворили Піски на руїни, окрім однієї церкви УПЦ МП

Залиште свій коментар

Вибір редакції