Посли країн Європи та США висловили співчуття після загибелі командира 128-ї бригади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коростельов супроводжував іноземну делегацію у Петрівському.

Посли США, Франції, Великої Британії та Німеччини офіціно висловили жаль з приводу смерті командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова.

Про це написав у Twitter посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Францзький дипломат пригадав, що полковник супроводжував іноземну делегацію під час розведення військ у Петрівському.

"Він супроводжував нас 7 листопада у Петрівському під час розведення. Полковник Коростельов і всі, хто віддав своє життя на захист суверенітету та територіальної цілісності України, ніколи не будуть забуті", - написав він.

Нагадаємо, 12 листопада у Донецькій області неподалік населеного пункту Новотроїцьке на невідомому вибуховому пристрої  підірвалися українські військові. Серед них був і командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, полковник Євген Коростельов. Його стан весь час був тяжким, а через поранення довелось навіть ампутувати ногу. Однак вночі проти 19 листопада йому різко стало зле і він загинув.

Відео Лікарям Харкова так і не вдалося врятувати життя командира 128-ї бригади

У шпиталі помер командир 128-ї бригади Євген Коростельов. Минулого тижня він підірвався, коли разом із підлеглим оглядав опорні пункти. Полковника доправили до шпиталю у Харкові, ампутували частину ноги, за його життя військові медики боролись кілька днів. Увесь цей час комбриг був на апараті штучного дихання. Лікарі сподівалися, що виживе, але напередодні його стан погіршився.

Лікарям Харкова так і не вдалося врятувати життя командира 128-ї бригади

Залиште свій коментар

Вибір редакції