Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Волонтер опублікував відео зі знищенням позиції бойовиків, за яке держава не заплатила бійцям

З невідомих причин керівництво не пропускає документи військових.

Волонтер Юрій Мисягін поскаржився, що українським бійцям 1-го батальйону 54-ї бригади не дають обіцяні нагороди та грошові премії за успішну операцію на Луганщині.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Знаєте, що вбиває бойовий дух в нашій армії? Повний пох*їзм у військовому керівництві в тилу!", - гнівно пише Мисягін.

Знаете, что убивает боевой дух в нашей армии? Полный пох@изм в военном руководстве в тылу! Вот именно это бесит и...

Опубліковано Юрієм Мысягиним 20 березень 2018 р.

Як повідомив Юрій, на Луганщині 2 березня терористи з боку міста Калинове почали обстріл передових позицій бригади української армії, що перебувала в селі Троїцькому. Спостереження визначило дві точки, з яких вівся обстріл з БМП-2 та мінометів. Командування розпорядилось точно виявити та знищити ціль, яка знаходилась ближче.

Операція минула успішно, українським бійцям вдалось знищити будівлю з особовим складом ворога та їхню БМП-2. У цьому брали участь бійці 1-го батальйону 54-ї бригади, що зафіксовано у документах.

За словами волонтера, після цього командування не скупилося на похвалу та пообіцяло нагороди та грошові премії усім учасникам операції. Усі необхідні документи зібрали, оформили та відправили на сектор. Проте сектор з якихось причин не пропускає ці документи далі, а бійці залишаються без обіцяних винагород.

"Всі докази і подробиці бою надані, є навіть відео (на 3:48 секунді) на якому зафіксовано точне влучання і знищення будівлі і БМП терористів", - йдеться у повідомленні.

"Можливо, їх (військове керівництво - Ред.) теж треба відправити послужити на тиждень у війська, але не на полігон у тил, а, наприклад, на передові позиції 1-го батальйону в селищі Троїцьке. Може тоді вони зрозуміють, як мають ставитись до своїх обов'язків під час перебування в теплому тилу", - додає волонтер.

Нагадаємо, Україна вшанувала окремим святом добровольців, які убезпечили її від поширення російської агресії в 2014 році. На честь свята добровольці згадали умови, в яких армія починала захист країни в АТО. "Ні сала, нічого не було. Раз дали м'ясо 68-го року, заморожене", - каже один з бійців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції