Повторний наступ окупантів на Харків: у ЗСУ зробили заяву
У ЗСУ "готові до будь-якого розвитку подій".
Російська армія / © Associated Press
У ЗСУ станом на лютий ударних угруповань окупантів для повторного наступу на Харків наразі не фіксують.
Про це заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефір телемарафону у понеділок, 12 лютого.
Він наголосив, що Сили оборони постійно відстежують будь-яке переміщення окупантів вздовж лінії фронту" і "готові до будь-якого розвитку подій".
"Ми продовжуємо встановлювати фортифікаційні споруди на випадок, якщо вони знову підуть в наступ. Цей процес відбувається постійно. Звичайно, що постійно необхідно підвозити якісь матеріали, будувати якісь блокпости, оборонні рубежі. Не лише на цьому напрямку, а й на Лимано-Куп'янському постійно посилюється фортифікація - і для цього вживаються всі необхідні заходи", - запевнив Євлаш.
Нагадаємо, раніше керівник Купʼянської РВА Андрій Канашевич оцінив ризики повторного наступу окупаційних військ на місто.
Провідні новини на сьогодні