Перейти до змісту
"Повторюється ситуація 2014 року": командир добровольців готується тримати фронт на Луганщині

"Повторюється ситуація 2014 року": командир добровольців готується тримати фронт на Луганщині

Добровольці мають намір захистити здобуті позиції та не віддавати українську землю окупантам.

Добровольчі підрозділи вивчають можливості зайняти оборону на позиціях Збройних Сил України в разі відведення передових армійських підрозділів від лінії зіткнення в Луганській області. Про це під час перерви у програмі "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив заступник командира “Української добровольчої армії” Андрій Гергерт.

За його словами, йдеться про "військову операцію", котра потребуватиме фінансів, продовольчого та майнового постачання, медичного забезпечення тощо. "Контролювати, впливати на декілька кілометрів фронту – потрібно декілька сотень людей залучити до цього", - пояснив один із командирів УДА.

Гергерт також наголосив, що в разі розгортання подібної операції повториться ситуація початку бойових дій на Донбасі. "Якщо так станеться – повторюється ситуація 2014 року, коли армії нема, нічого нема, ситуація критична, ситуація агресивна по відношенню до державності. Добровольці вийшли і голими руками, по великому рахунку, це зупиняли", - зауважив представник командування.

При цьому він виключив можливість протистояння з офіційними військовими та переростання його в громадянський конфлікт. "У нас справжнє військове братство склалося за ці п’ять років. Кожен із нас сплатив колосальну ціну, щоби дожити до сьогоднішнього дня. І тому ми всі один одного знаємо, розуміємо. Ніколи доброволець у військового не вистрелить – про це навіть мови йти не буде", - запевнив Гергерт.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що ситуація у місті Золоте і розведення військ перебувають під повним контролем ЗСУ та спецслужб. У нього запитали, чи будуть силою вибивати ветеранів, які блокують розведення військ у Золотому на Донбасі. "Силою і дурак може. Це ж не правильний підхід. З ветеранами треба розмовляти, пояснювати свою позицію, пояснювати позицію президента, пояснювати свою громадську позицію, позицію просто як людини", - відповів Зеленський.

Відео Наші захисники не вірять у розведення військ біля Богданівки, адже ворог продовжує обстріли

У ще одному населеному пункті, де планувалося розведення військ, процес зупинився на невизначений час. Не минає і доби, аби бойовики не стріляли поблизу Петрівського на Донеччині. Асортимент боєприпасів вражає - від снайперських куль до важких мінометів та гранатометів. З Богданівки, ймовірної ділянки відведення українських військ з їхніх польових позицій, - репортаж ТСН.    

Наші захисники не вірять у розведення військ біля Богданівки, адже ворог продовжує обстріли

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин