Повзучі гади: окрім бойовиків, українські військові на Сході остерігаються і місцевих гадюк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Змій тут водиться дуже багато.

На Луганщині бойовики продовжують стріляти навіть серед білого дня, однак неабияку загрозу українським військовим створюють і місцеві гадюки.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Через луганські степи та нечасті лісопосадки пробираємося до батальйону "Донбас-Україна". Йти можна тільки дорогою, яка помічена - це означає, що тут розміновано. Ворог намагається відігнати нашу піхоту і знімальну групу разом за допомогою гранатомету. На ворожий гранатометний обстріл українські хлопці мають свою відповідь.

ВідеоУкраїнських захисників серед білого дня обстрілюють з гранатометів на Луганщині

У хід йдуть станкові гранатомети і кулемети. Бої тривають поблизу Попасної. Окрім цього, військовики наражаються на небезпеку через активність гадюк, адже протиотрути у них немає.    

Українських захисників серед білого дня обстрілюють з гранатометів на Луганщині

На Луганщині навіть вдень не стихає війна. На одному місці довго не пробудеш. Наші військові пояснюють, що викурюють терористів з дачних будинків навпроти – занадто зручно вони там влаштувалися

Стьопа та Гарік переконані, що у битві за справедливість запорука успіху - безвідмовна зброя. Аби аж блищало, використовують теплу шкарпетку з логотипом ЗСУ.

На межі із окупованою територію бійці остерігаються не стільки ворога, скільки й інших гадів. Гадюк тут повно, а протиотрути у бійців немає.

"Конкретної протиотрути немає. Тут водиться 4 види гадюк, укус яких призводить до небажаних наслідків і потрібно надати допомогу", - розповідає бойовий медик роти батальйону "Донбас-Україна" Керол.

Бойовий медик роти пояснює - поки змії не встигли нікого вкусити, але в разі біди в дорозі до шпиталю доведеться рятуватися підручними засобами.

Серед обстрілів і гадюк гарну звістку несе Володимир – бухгалтер приїхав до хлопців повідомити, що от-от прийде найбільша за історію цієї війни нагорода за участь в бойових діях. Військовим на першій лінії доплатять 17 тисяч, і 6,5 тисячі – на другій.

Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції