Пожежа на нафтобазі у Луцьку: спеціалісти перевірили якість повітря

Дата публікації
Перегляди
6144
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пожежа на нафтобазі у Луцьку: спеціалісти перевірили якість повітря

Фото: Associated Press

 Заміри повітря зробили в чотирьох точках міста.

Через пожежу на нафтобазі у Луцьку, яка виникла внаслідок ракетного удар, фахівці перевірили якість повітря в обласному центрі.

 Як розповіла Суспільному заступниця директора з дослідження фізичних та хімічних факторів обласного центру контролю і профілактики хвороб Надія Костирка, заміри повітря зробили в чотирьох точках міста.

З її слів, знизити наслідки горіння нафтопродуктів допоміг сильний вітер.

 "Об’єкт знаходиться в промисловій зоні, фактично, вітер нам допоміг і це не дозволило лягти концентровано цьому диму на житлову забудову, тому перевищень в жодній з точок не було. Ні окису вуглецю, ні сірчистого ангідриду, ні діоксиду азоту, по чому ми проводили заміри", - сказала вона.

Після запровадження воєнного стану обласний центр контролю і профілактики хвороб почав щодня моніторити якість питної води у водогонах та тричі на день перевіряти природний радіаційний фон на Волині. Наразі будь-яких перевищень норми не фіксували.

Нагадаємо, за останні дні російські окупанти внаслідок повітряних атак знищили нафтобази у Київській та Рівненській областях, а також у Львові.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація