Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Працюєш по спалаху": військові у Водяному показали, як тримають оборону Маріуполя

Бійці добре розуміють, кого і навіщо захищають у цій війні.

На Приазов'ї на деяких позиціях дистанція до ворога настільки коротка, що можна перекидатися гранатами. І в цьому пеклі наші хлопці надійно тримають кожен метр української землі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після влучної відповіді – настає тиша. "Як зазвичай: по нас стріляли – ми відповідали! Все нормально!", - запевняє боєць із псевдо "Капрал". Тишою насолодитися вдається недовго. "Буває, що всю ніч працюємо, а буває, що тиша на вуха тисне. Слухаємо тишу", - розповідають військові. Осіння ніч на їх позиціях сповнена всіляких звуків, серед яких найголовніше – розпізнати наближення ДРГ або приліт снаряду.

ВідеоЕкстремальна оборона. На Приазов'ї українські військові тримають позиції впритул до ворога

На Приазов'ї на деяких позиціях дистанція до ворога настільки коротка, що можна перекидатись гранатами. І в цьому пеклі наші хлопці надійно тримають кожен метр української землі. Подробиці – дивіться у сюжеті. 

Екстремальна оборона. На Приазов'ї українські військові тримають позиції впритул до ворога

Те, що окупанти майже перестали використовувати трасуючі, яскраві набої, ускладнює ситуацію для українських бійців. Вони використовують прилад нічного бачення й тепловізор, а заряджені батареї – найзаповітніші з нічних бажань. "Видно вночі спалах. Ну, і працюєш, відповідно, по спалаху", - пояснює військовослужбовець ЗСУ з позивним "Кріт".

Екстремальна оборона – інакше не назвеш те, що роблять на передових українських позиціях поблизу Водяного 24 години на добу без перерв та вихідних українські бійці. Адже просто за цими мішками знаходяться ворожі вогневі точки. Цей рубіж української оборони, без жодного перебільшення: притул-у-притул, очі-в-очі з ворогом! "Це старі їхні позиції", - пояснюють українські бійці. Та хлопці переконують: хоч і дуже хочеться інколи дати чергу на випередження, відкривають вогонь, лише коли їх добряче допечуть. "Ми на агресію не ведемося. Тільки коли вже починають прицільно – тоді вже й ми починаємо потроху працювати", - запевняє військовослужбовець ЗСУ з псевдо “Ваха”.

Фотогалерея Бойовики обстрілюють житлові будинки у Водяному (4 фото)

Допікати, дражнити й виманювати хитрістю чужинці не перестають. І часто трапляється, що зненацька серед тиші, як удар батога, лунає одиночний постріл ворожого снайпера. З цих окопів неозброєним оком видно яскраву заграву: то – вогні нічного Маріуполя. Воїни, щоразу озираючись, дуже добре усвідомлюють, чому вони тут. "Тільки через рідних, через близьких. Тому що розумієш, що ніхто, крім нас", - пояснив "Кріт". "Бажання є сначала прогнати ворога з нашої території. Ну, а потім уже повернутися в спокійне мирне життя", - додає "Капрал".

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції