Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Права рука Захарченка раптово порівняв порятунок "ДНР" з лікуванням алкоголіка

Він розкритикував ватажка бойовиків і закликав допомогти йому управляти країною.

Так званий "секретар ради безпеки ДНР", бойовик Олександр Ходаковський заявив про те, що люди на окупованій території розчарувалися у "владі", яку потрібно почати контролювати, інакше вона "виродиться в потворність".

Про це він написав у своєму блозі на Livejournal, повідомляють Новини Донбасу.

Він також додав, що готовий піти зі своєї посади, якщо міські відділення очолюваної ним організації "Патріотичні сили Донбасу" будуть закриті.

"Мерам міст, де відкрилися наші відділення, вже поставили завдання вжити заходів для їх закриття", – сказав Ходаковський.

Можливе закриття відділень він пов'язує зі своєю критикою ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка і його організації "Донецька республіка" на зустрічі з жителями Новоазовська. Ходаковський написав, що люди розчарувалися у "владі ДНР".

"Я сказав сьогодні на зустрічі, що потураючи у всьому владі, ми Захарченку не допоможемо керувати країною. Влада без контролю виродиться в потворність", – написав Ходаковський і порівняв ситуацію з лікуванням алкоголіка.

"Ви ж члена сім'ї-алкоголіка не горілкою лікуєте, а застосовуючи до нього насильство, обмежуючи його. Навіть лікування будь-якої хвороби потребує дієти, відмови від чогось - це завжди певне насильство і завжди не подобається. Але іноді і людей треба рятувати від них самих, а державу з проблемами росту тим паче потрібно контролювати", - написав він.

Раніше керівник Антитерористичного центру при СБУ Віталій Маліков вже повідомляв про конфлікт між Захарченком і "секретарем Ради національної безпеки і оборони ДНР", екс-командиром бригади "Схід" Олександром Ходаковським, який хоче очолити псевдореспубліку.

Для зменшення впливу Ходаковського Захарченко, під виглядом реорганізації, намагався зарахувати півтори тисячі бойовиків "11-го полку" (колишня бригада "Схід") у штат "МВС ДНР". Але після особистих консультацій Ходаковського з кураторами з Москви було прийнято рішення залишити "11-й полк" у складі "1-го армійського корпусу ДНР". Між бойовиками підконтрольних Захарченку підрозділів 1-го АК ДНР" і "полком Ходаковського" тривають постійні конфлікти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції