"Правий сектор" заявив про розформування командуванням ЗСУ бойового "кістяку" 67-ї бригади ДУК"ПС" – подробиці

"Правий сектор" заявив про розформування командуванням ЗСУ бойового "кістяку" 67-ї бригади ДУК"ПС" – подробиці

67-ма окрема механізована бригада ДУК "Правий сектор" / Фото: Facebook

Командування ЗСУ розпочало процес переведення до інших військових частин всіх командирів та бійців ДУК "Правий сектор".

Командування Збройних сил України розпочало процес переведення до інших військових частин всіх командирів та бійців Добровольчого українського корпусу (ДУК) "Правий сектор", які формували 67-му окрему механізовану бригаду ДУК "ПС" та є її бойовим "кістяком". На командирів відкрито службові розслідування.  

Про це повідомило керівництво Добровольчого українського корпусу "Правий сектор".

"Мотиви таких дій нам не відомі. Всі спроби зупинити цей процес та вияснити причини результатів не дали. Можливо, хтось вважає, що розпорошення бійців ДУК ПС по різних підрозділах Збройних сил призведе до знищення ДУК ПС", - йдеться у повідомленні.

Там заявили, що на даний момент в бригаді працюють численні комісії. Вони  складають списки бійців, котрі від першого дня існування військової частини здійснювали в її лавах захист України. А на командирів підрозділів відкрито службові розслідування.

"Не виключено, що відкриють кримінальні провадження за надуманими звинуваченнями в невиконанні бойових розпоряджень. Командири та бійці готові відстоювати свою, і полеглих побратимів, честь та гідність в законний спосіб. Всі накази командування бійцями та командирами виконуються. Залишаються абсолютно незрозумілими дії на цілковите ослаблення боєздатного підрозділу, яким від самого початку повномасштабного вторгнення є дана військова частина", - наголосили у бригаді.

Добровольчий український корпус "Правий сектор" 2022 року був переформатований у 67-му окрему механізовану бригаду "ДУК" у складі Збройних сил України.

Нагадаємо, експерт назвав головний виклик, який чекає на Україну 2024 року.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація