Правоохоронці відзвітували про перекриття найбільшого каналу поставок для бойовиків "ДНР"

Спецоперація проводилася податковою міліцією спільно з Центром спецоперацій СБУ в "сірій зоні".

Учора, 7 вересня, було перекрито найбільший канал поставок на окупований Донбас продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, медикаментів та інших товарів.

Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан у Facebook.

Він розповів, що "безпрецедентна спецоперація" проводилася податковою міліцією спільно з Центром спецоперацій СБУ в "сірій зоні" при координації керівництва штабу АТО. 

Білан уточнив, що серед основних замовників таких поставок було так зване міністерство оборони "ДНР": товари йшли безпосередньо бойовикам.

"На перевалочних базах проведені обшуки, затримані автомобілі з товаром. І слідчі дії ще тривають. Проведення цієї спецоперації було пов'язане з серйозним ризиком. Тому що в самому селищі активно ведуть себе ворожі диверсійно-розвідувальні групи, постійно працюють снайпери, а на виїзді знаходиться блок-пост бойовиків. Завдяки злагодженим діям правоохоронних структур, усі учасники - а в операції було задіяно понад 100 чоловік - повернулися без втрат", - зауважив він, подякувавши правоохоронцям за мужність.

Нагадаємо, на початку вересня зоні АТО затримали 476 автомобілів, які намагалися незаконно переправити товари через лінію розмежування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: