Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представники "ЛНР" у Мінську перейшли на українську територію і заявили, що Станиця Луганська та Щастя "їхні"

Дейнего і Копцева нахамили українському посадовцю і журналістам.

Представники незаконного збройного формування "ЛНР" у Мінську Владислав Дейнего та Ольга Копцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській.

Про це повідомляє "5 канал".

Коли керівник адміністрації Станично-Луганського району Юрій Золкін поцікавився, з якою метою представники бойовиків перейшли на підконтрольну Україні територію, Дейнега сказав, що не зобов'язаний триматися окресленої лінією фронту межі. 

"Згідно з Мінськими домовленостями, Станиця і Щастя наші", – сказав Дейнего, на що Золкін заперечив, нагадавши, що за Мінськом лінія розмежування проходить посередині річки Сіверський Донець.

Після кількахвилинної перепалки представники "ЛНР" підійшли до співробітників ООН, а коли журналісти хотіли зняти це на відео, Копцева відштовхнула оператора і спробувала заборонити знімати.

У коментарі Громадському Золкін розповів, що Дейнего і Копцева перейшли лінію розмежування, коли він давав інтерв'ю "5 каналу". 

"Пізніше виявилось, що вони чекали якусь ООНівську делегацію, але на тій стороні не могли почекати, а перейшли через міст зруйнований, щоб чекати їх тут", — сказав глава Станично-Луганського району.

Нагадаємо, 26 червня ЗСУ та бойовики "ЛНР" розпочали розведення сил і засобів біля КПВВ Станиця Луганська. Про це розведення сторони домовились ще 2016 року. Спостерігачі ОБСЄ зафіксували, що обидві сторони конфлікту відвели свої передові позиції на певну відстань у бік свого тилу та розпочали демонтаж власних позицій. За словами української влади, метою розведення сил стане ремонт мосту через річку Сіверський Донець для покращення умов проходження КПВВ.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що через вісім днів розпочнеться будівництво мосту в Станиці Луганській. Воно триватиме близько місяця. Своєю чергою, ватажок бойовиків "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що сприйматиме ремонт українським урядом мосту на КПВВ Станиця Луганська як "акт агресії". 

Відео Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Контрольний пункт в'їзду-виїзду в Станиці Луганський відсьогодні працюватиме у скороченому режимі. Увесь тиждень через нього людей пропускатимуть до 18-ї години, а не до 20-ї, як раніше. Графік роботи змінили через розмінування території навколо зруйнованого мосту. Роботи ведуть на тимчасово окупованій території.  

Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції