Представники США і Канади в ОБСЄ закликали Росію відмовитись від "виборів" на окупованому Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мінські угоди залишаються найкращим шляхом до миру в конфлікті.

РФ має вплинути на підконтрольних їй бойовиків на Донбасі, щоб припинити підготовку до так званих "виборів", які будуть не більш законними, ніж референдум під дулами російських автоматів у Криму у 2014 році.

Про це заявила представник Канади в ОБСЄ Наташа Каер, - пише Укрінформ.

"Ми засуджуємо заяву про так звані вибори, які відбудуться на підконтрольних бойовикам районах Донецької та Луганської областей 11 листопада. Такі "вибори" будуть порушенням Мінських домовленостей, оскільки вони повинні проводитися у відповідності до законодавства України, стандартів ОБСЄ, під моніторингом БДІПЛ. Вони не будуть більш законними, ніж так званий референдум у Криму під стволами російських автоматів", - заявила вона.

Канадський дипломат закликала Росію скористатися впливом на підтримуваних нею бойовиків, щоб припинити підготовку до цих нелегітимних виборів.

Представник представництва США в ОБСЄ також закликав Росію відмовитися від "виборів" на окупованих районах Донбасу.

"Мінські угоди залишаються найкращим шляхом до миру в конфлікті. Однак Росія та її маріонетки намагаються створити регрес, заявивши про псевдовибори 11 листопада. Разом з міжнародної спільнотою США закликають відмовитися від цих планів", - заявив американський дипломат.

Нагадаємо, раніше у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість вбитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Залиште свій коментар

Вибір редакції