Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент відвідав родину українського військового і вручив бійцю орден

Дмитро Мерзлікін одружений, виховує дворічну доньку.

У рамках робочої поїздки до Тернопільської області президент Петро Порошенко відвідав родину військовослужбовця-учасника АТО Дмитра Мерзлікіна.

Глава держави вручив офіцеру орден Богдана Хмельницького III ступеня. Петро Порошенко зазначив, що для нього велика честь нагороджувати воїна, який так боронить Батьківщину.

"Ваша мужність, ваш героїзм, виявлений під Зеленопіллям, в інших місцях, є прикладом того, як треба захищати і боронити державу", – сказав президент.

Під час неформального спілкування президент поцікавився станом здоров'я Дмитра, перебігом його лікування та реабілітації. Він зазначив, що дружина військового та його родина мають всі підстави пишатися справжнім українським героєм.

Глава держави подякував особисто Дмитру Мерзлікіну та всьому особовому складу 24-ї окремої механізованої бригади, у складі якої він брав участь в АТО, за мужність і героїзм. Він також коротко поінформував про ситуацію в державі, останні кроки щодо зміцнення обороноздатності українського війська. У липні, під час обстрілів сепаратистами, воїн отримав поранення біля с. Зеленопілля Луганської області. Пораненому бійцю було проведено більше 30 операцій.

З 23 лютого 2015 року він зарахований до списку особового складу Тернопільського обласного військового комісаріату на посаду старшого офіцера відділу обліково-мобілізаційної роботи. Боєць одружений, має 2-річну доньку.

Нагадаємо, що раніше Порошенко посмертно нагородив героя, який охороняв український кордон і врятував життя солдату

Залиште свій коментар

Вибір редакції