Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Приходиш, як на роботу": військові на передовій хочуть іти в наступ, бо окопна війна набридла

Рутина перетворює війну на щось мало на неї схоже, жаліються бійці.

На Приазов’ї тривають нічні стрілецькі і артилерійські бої. Військові вдень влаштовують журналістам екскурсії до свіжих вирв і показують осколки снарядів, якими окупант намагається вбити оборонців української землі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Осколкі 120 Д-30 два приходи днів п’ять тому – вдарили між однією позицією та іншою", - розповідають бійці на передовій. "Ворогу все одно, яка погода, постійно ведеться обстріл", - додає позивний "Татарин".

ВідеоКремль безупинно доправляє до окупованого Новоазовська боєприпаси, техніку та бойовиків

На Приазов'ї не змовкає ворожа зброя. Міни та снаряди розриваються навколо позицій українських військових щодоби десятками. Той напрямок для окупантів украй важливий, адже це пряма дорога суходолом на Крим. Саме тому, упевнені наші хлопці, до окупованого Новоазовська Кремль безупинно відряджає ешелони.

Кремль безупинно доправляє до окупованого Новоазовська боєприпаси, техніку та бойовиків

У війни не має часу і пори року. До неї тут або звикають і стають солдатами, або ні – тоді переводяться в інші підрозділи. "Це вже, як рутина. Приходиш, мов на роботу, не тільки в мене сусіди недобрі. І почуття страху вже… Пора, мені здається, або йти вперед, або кудись рухатися з цієї точки – не назад, звісно", - каже боєць "Кримчанин".

Напрямок на Крим стратегічний для ворога, тому до окупованого Новоазовська щоразу прибувають нові і нові підрозділи – одні на тимчасову обкатку, інші на ротацію. "Іноді приїздять нові і одразу відчувається: начинають нас обстрілювати, перевіряють на міцність, але через пару днів, максимум тиждень, заспокоюються. Розуміють, що нічого нам не зроблять, тільки отримають більше", - пояснив військовослужбовець "Спринтер".

Фотогалерея Поліція Донеччини патрулюватиме на катері на Азовському морі (6 фото)

Через постійні провокації у Азовському морі Міноборони збільшують число бригад на Приморській ділянці й уже заклали базу ВМС. "Вживаються заходи щодо нарощування військово-морського угрупування. В цьому є позитив – це безпека нашої країни, і, по-друге, стабільний розвиток ВМС, створюється відповідно угрупування спільно з прикордонниками, які забезпечать недоторканість держави в тому числі і з води", - пояснив заступник міністра оборони Ігор Павловський.

У плани генералів солдати не посвячені, тож на нулі життя іде іншим руслом – тут рахують кожен бойовий багнет і мріють про звільнення Сходу і Криму. Найважче буде, кажуть хлопці, повірити тим, хто вже раз одного разу зрадив. "Зачистки не треба робити – просто треба, щоби людина показала, хто вона є. Якщо його щось не влаштовує – допомогти валізи зібрати, купити квиток і хай їде, куди хоче", - вважає "Кримчанин".

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції