Прикордонники розповіли про вміст фур 53-го російського "гумконвою"

Фури були напівпорожніми.

Сьогодні, 23 червня, українські прикордонники не змогли згідно з встановленими процедурами оглянути 53-й російський "гумконвой", який вранці перетнув український кордон.

У Прикордонній службі наголошують, що переміщення так званого "гумконвою" відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей.

"Українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій", – кажуть прикордонники, додаючи, що через російський пункт пропуск "Донецьк" в Україну в'їхала колона "гумконвою" у складі 45 автомобілів.

"В ході візуального огляду транспортних засобів було встановлено, що вантажівки нібито перевозили продукти харчування, медикаменти і будматеріали та прямували у напрямку м. Луганська. Також уже традиційно автівки слідували напівпорожніми", – додали прикордонники.

ВідеоДо Луганська прямує черговий російський "гумконвой"

Нагадаємо, що попередній "гумконвой" вирушив в Україну 26 травня. Понад 100 автомобілів з "гуманітарною допомогою" вийшли з Донського рятувального центру МНС в селищі Ковальовка Ростовської області в бік російсько-українського кордону.

Росіяни запевняли, що вони везли близько 1200 тонн "гуманітарних вантажів", серед яких продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти, пожежно-технічне майно, художня і навчальна література тощо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: