Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прикриваються дітьми: бойовики запрошують дітей на передову, щоб розвантажити боєприпаси

Українські військові розповіли про ситуацію в найгарячіших точках.

На Східному фронті ворог повернувся до тактики 2014 року, коли озброєні бойовики ховалися за спинами цивільних, йдеться в ТСН.16.45.

На Приазов’ї бійці бачили на власні очі, як проросійські найманці привезли групу школярів просто у окопи. Бойовики влаштовували дітям екскурсію, а самі тим часом вивантажували боєприпаси.

Удень бойовики бігають, копають окопи й прогрівають важку техніку. А вночі починають стріляти з усього по українських укріпленнях. Ця війна вже давно ведеться не за книжками та військовими правилами. Ворог використовує усе, що має на озброєнні, навіть те, що заборонено міжнародними конвенціями - від протипіхотних мін-жабок до фосфорних мін.

Поки мовчать гармати, працюють диверсанти і снайпери. Тож на спостережному пості наші солдати завжди у тонусі.

ВідеоНа фронті ворог прикривався дітьми, аби безпечно вивантажити боєприпаси

На Приазов'ї наші бійці бачили на власні очі, як проросійські найманці привезли групу школярів прямо у окопи. Бойовики влаштовували дітям екскурсію. А самі тим часом вивантажували боєприпаси.

На фронті ворог прикривався дітьми, аби безпечно вивантажити боєприпаси

Без зайвого галасу і тихцем, аби не привертати уваги ворожих спостерігачів, командир бригади на нулі оглядає позиції своїх хлопців  і вдивляється в укріплення ворога. На тому боці знову вдаються до провокацій, ховаючись за спинами мирних жителів.

«Нещодавно ми бачили, що противник привіз дітей, діти гуляли по селу, а тим часом противник спокійно підвозив боєприпаси на свої точки. Це говорить про відсутність людяності  і будь-яких правил ведення війни», - каже командир бригади ЗСУ Дмитро Делятицький.   

Ті хто приводить дітей на позиції, ті ж добивають школу у Широкиному з великої артилерії. Тони битої цегли, нерозірвані міни й дитячі малюнки на стінах у дірках від куль – це те, що приніс «Русский мир» у Широкине і те, що так довго доведеться лікувати і відновлювати на цій нашпигованій залізом й залитій кров’ю землі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції