Приліт по путінській норі: Арестович спрогнозував, чи очікувати українцям ядерної відповіді РФ

Приліт по путінській норі: Арестович спрогнозував, чи очікувати українцям ядерної відповіді РФ

За словами Олексія Арестовича, усі можливі військові засоби Кремль вже раніше застосовував по Україні / Скриншот з відео

Олексій Арестович переконаний, що запустити ядерні боєголовки по Україні Путіну не дозволить, перш за все, Китай.

Російська Федерація, навіть при дуже сильному бажанні, не зможе реально помститися Києву за удар по центру Москви, який припав на 3 травня. Кремль, ймовірно, буде використовувати тактику "залякування" проти України.

Про це заявив військово-політичний експерт Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

За словами Арестовича, усі можливі військові засоби Кремль вже раніше застосовував по Україні. Тому Москві нічим "дивувати" Київ.  

"Всі військові засоби вичерпані. Це символічна відповідь, тим більше, удар по Києву, з дуже високим ступенем ймовірності буде перехоплений", - заявив Арестович. 

Експерт зазначив, що загроза ядерного удару по Києву - малоймовірний варіант помсти, оскільки запустити ядерні боєголовки по Україні Путіну не дозволить, перш за все, Китай: "Гаразд Захід, йому можна пригрозити. Але Китаю дуже важко погрожувати, а він недвозначно проти застосування ядерної зброї", - сказав Арестович. 

За словами Арестовича, раніше офіс Зеленського реально очікував, що Кремль застосує хоча б тактичну ядерну зброю, в період, коли в Москві тільки починалися "хлопки". Однак зараз такий варіант здається малоймовірним.

"Але ось підняття градуса, в черговий раз дискусія для того, щоб налякати, поставити знак "рівно" між успіхом контрнаступу України й можливим застосуванням тактичного ядерного - це так. Це одна з цілей", - зазначив він.  

Нагадаємо, у ніч проти 3 травня біля Кремля у Москві пролунали два потужні вибухи. Після цього у небо здійнявся густий дим та вимкнулася підсвітка стіни.

Речник президента України Сергій Никифоров запевнив, що Україна не причетна до ударів по резиденції Путіна.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація