Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прийшли, як діти в школу: військові на лінії фронту зустріли ДРГ бойовиків із Дебальцевого

Бійці твердять, що ворог не дотримується перемир’я на передовій.

Лише вдень у зоні АТО спостерігається відносна тиша, та й то військові намагаються надто високо голови з окопів не висовувати, бо на протилежному боці снайпери тільки того і чекають. Справжня війна на Світлодарській дузі розпочинається разом із сутінками, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Перемир’я нема. Постійні обстріли, щоденні. Вдень, буває, стріляють, але не так інтенсивно. Вночі, з пів на сьому і до ранку – постійно кошмарять", - розповів військовослужбовець ЗСУ Максим.

Після того ранком бойовики вирушають у розвідку – командир Олексій каже, що лише учора довелося зустріти ворожий загін – диверсанти прийшли, як діти в школу, рівно о 9.00. "Намагалася група ДРГ пролізти. У нас спрацювали розтяжки, ми пішли подивилися – нікого не видно. Мабуть, забрали. Один двохсотий і два трьохсотих з їх боку лягли – ми їх помітили і послали подарунки", - розповів Олексій.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоНа фронті бойовики почали використовувати нову тактику через пасхальне перемир'я

Вочевидь, намагаючись хоча б формально дотримуватися пасхального перемир'я, вони рідше обстрілюють українські позиції. Натомість, частіше працюють невеликими групами. Промацують оборону, намагаючись виявити слабкі місця.

На фронті бойовики почали використовувати нову тактику через пасхальне перемир'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції