Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура взялась за сайт, який опубліковав дані журналістів з акредитацією "ДНР"

Раніше представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації ДНР".

Прокуратура міста Києва відреагувала на повідомлення щодо оприлюднення на сайті "Миротворець" персональних даних журналістів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

"На одному з інтернет-ресурсів невідомі особи оприлюднили персональні дані журналістів, які нібито отримували акредитацію у так званих ЛНР та ДНР. Зазначені дії призвели до негативних наслідків, зокрема надходження погроз журналістам у зв'язку з виконанням ними професійної діяльності", - зазначено у повідомленні.

Прокуратура міста Києва внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань дані про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Проведення досудового розслідування доручено Головному управлінню Національної поліції у м. Києві. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура міста Києва.

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068-ми.

Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції