Пропуск через лінію розмежування на Донбасі тимчасово припинено - Держприкордонслужба

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У виняткових випадках громадян обіцяють пропускати.

Пропуск через лінію розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі тимчасово припинений через загрозу поширення коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби.

"З метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну уряду України територію коронавірусної інфекції з 00.00 22 березня 2020 року припинений пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили прикордонники, пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН, МКЧХ буде здійснюватися за раніше встановленим порядком.

Окремо наголошується, що людям можуть дозволити перетнути лінію розмежування у виняткових випадках, за наявності критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджувальних документів.

За даними ДПСУ, минулої доби через КПВВ прослідували 257 осіб та 36 транспортних засобів: "Майорське" – 59 осіб та 16 транспортних засобів; "Мар’їнка" – 35 осіб та 11 транспортних засобів; "Новотроїцьке" – 12 осіб та 9 транспортних засобів; "Станиця Луганська" – 151 осіб.

коронавірус в Україні, інфографіка станом на вечір 21 березня
ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції