Проспав напад на Україну?: в РФ генерал зробив дивну заяву про війну та мобілізацію окупантів

Проспав напад на Україну?: в РФ генерал зробив дивну заяву про війну та мобілізацію окупантів

Кремль / Фото: Associated Press

Російський генерал-лейтенант висловився про путінську війну та мобілізацію в РФ.

Член комітету Держдуми з оборони, російський генерал-лейтенант Віктор Соболєв зробив дивну заяву про війну. Вона мала такий вигляд, ніби він не слідкує за новинами, або "призабув", що Росія розпочала повномасштабну війну проти України ще у лютому 2022 року.  

Так, за його словами, у разі "оголошення Росією війни" Україні в РФ буде проведено "повну мобілізацію", яка унеможливить відстрочку від служби в армії для росіян, пише BRIEF.

"Мобілізація у разі війни – це мобілізація. Жодних відстрочок тут бути не може. Інакше ми значно зменшимо свій мобілізаційний ресурс і воювати буде нікому", – сказав Соболєв. 

Російський генерал також зробив "нову заяву", що Кремль відправлятиме на війну до України своїх іноземних найманців. Про що, окрім Соболєва, вже й так всім давно відомо.

"Під час можливої ​​повної мобілізації влада планує відправити на фронт, зокрема, нових громадян Росії з країн Центральної Азії, у яких, зазвичай, більше трьох дітей. Саме тому комітет Держдуми з оборони нещодавно рекомендував відхилити законопроєкт щодо надання відстрочки для батьків трьох та більше дітей", – заявив кремлівський генерал. 

Нагадаємо, під час наступу окупантів на Харківщині Росія залучила найманців з Африки.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація