Провокація в Станиці Луганській: з’явилося відео появи ватажка терористів Дейнего на українському боці лінії розмежування

Провокація в Станиці Луганській: з’явилося відео появи ватажка терористів Дейнего на українському боці лінії розмежування

Керівник Станично-Луганського району пояснив, що ця спроба перетнути тимчасову межу – не перша.

В інтернеті з’явився відеозапис розмови керівника Станично-Луганської районної адміністрації Юрія Золкіна та одного з ватажків терористів Владислава Дейнего біля зруйнованого мосту в Станиці Луганській. Український чиновник зустрів групу представників псевдодержавного утворення "ЛНР" у вівторок, 6 серпня, повідомляє LIGA.net.

Золкін запитав у представників "ЛНР" про мету їх перебування на українському боці лінії розмежування. На що Дейнего відповів, що не зобов'язаний триматися окресленої фронтом межі. "Згідно з Мінськими домовленостями, Станиця і Щастя наші", – сказав Дейнего. Натомість Золкін заперечив і нагадав, що за Мінськими домовленостями лінія розмежування проходить посередині річки Сіверський Донець. Після кількахвилинної перепалки представники "ЛНР" підійшли до співробітників ООН.

Український посадовець наголосив, що спроба перетнути лінію розмежування представником квазіреспубліки була вже другою за останні дні. "З'ясувалося, що нібито Дейнего вийшов зустрічати співробітників ООН сюди. У Дейнеги це друга спроба сюди проходу, він минулого тижня намагався пройти сюди, але не було журналістів", - розповів Золкін. Він пояснив, що журналісти "5 каналу" саме в той момент знімали процес розмінування біля мосту, тому й зафіксували цей випадок.

"З того боку виходить Дейнего і до нас… Дивиться в обличчя і мовчить. Звідки я знаю, що у нього в голові? Зрозуміло, що терорист... Що робити? Це демілітаризована зона, поруч співробітника СБУ немає, поліції немає, військових, прикордонників немає. У мене півтора десятка співробітників ДСНС працюють, які одразу ж стають заручниками", - розповів керівник Станично-Луганської РДА. "Це демілітаризована зона, де заборонено комбатантам перебувати", - додав він.

Як повідомлялося, представники незаконного збройного формування "ЛНР" у Мінську Владислав Дейнего та Ольга Копцева, які напередодні перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській, не були затримані, оскільки це могло стати приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я. Таке пояснення інциденту дали в СБУ.

Відео Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Контрольний пункт в'їзду-виїзду в Станиці Луганський відсьогодні працюватиме у скороченому режимі. Увесь тиждень через нього людей пропускатимуть до 18-ї години, а не до 20-ї, як раніше. Графік роботи змінили через розмінування території навколо зруйнованого мосту. Роботи ведуть на тимчасово окупованій території.  

Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів