Псевдовибори в ОРДЛО коштуватимуть Москві 100 млн рублів плюс нові санкції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українців на окупованих територіях закликають ігнорувати незаконне дійство.

Міжнародні санкції можуть чекати на всіх причетних до виборів у так званих "ДНР" і "ЛНР". Євросоюз і США вже працюють над тим, щоби посилити обмежувальні заходи для тих, хто організовує "голосування" на окупованих територіях Донбасу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із відповідним застереженням уже виступив голова українського МЗС Павло Клімкін. Вибори в псевдореспубліках, які заплановані на завтра, він назвав "цирковою виставою Кремля".

ВідеоЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

Міжнародні санкції проти всіх причетних до виборів у так званих ДНР і ЛНР. Євросоюз і США вже працюють над тим, щоби посилити обмежувальні заходи для тих, хто організовує так зване голосування на окупованих територіях Донбасу. Про це заявив голова українського МЗС Павло Клімкін. 

ЄС та США посилять санкції проти осіб, причетних до незаконних виборів в ОРДЛО

На них Москва, за даними СБУ, виділила 100 мільйонів рублів. У спецслужбі кажуть, що Росія вже призначила "переможців", тож закликають українців не брати участі у цьому фарсі і нагадують про кримінальну відповідальність за співпрацю з бойовиками.

США і країни Євросоюзу заздалегідь назвали вибори в псевдореспубліках Донбасу незаконними. А президент Петро Порошенко також рекомендував громадянам України на окупованих територіях не брати участі в цих "виборах".

Фотогалерея Полковник РФ служив у "міліції ЛНР" і подорожував Кримом на авто з номерами "ДНР" (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції