Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пункт пропуску "Мар’їнка" закрили. Снайпери поранили двох українських військових

Щодня пункт пропуску перетинають сотні людей.

Двоє військових поранено на контрольно-пропускному пункті "Мар‘їнка", йдеться у випуску ТСН.19:30.

Працювало дві снайперські групи. Одна зі стрільців - жінка. Від пострілів снайпера одного українського військового поранено в ногу. Його евакуювали у військовий шпиталь і зараз йому нічого не загрожує. Інший поранений - на операційному столі.

ВідеоУнаслідок пострілів ворожого снайпера поранено двох українських захисників

Двоє військових поранено на контрольно-пропускному пункті "Мар’їнка". Сталося це вдень, коли сотні людей перетинають лінію розмежування. ТСН знає, чи продовжує КПВВ свою роботу.  

Унаслідок пострілів ворожого снайпера поранено двох українських захисників

Для цього КПП інцидент – рідкість, особливо вдень. Бойовики знають, що там велика кількість людей перетинають лінію розмежування. По самому КПП стріляли тільки після закриття або вночі. Сьогодні - вдень. Пункт пропуску закрили. Він не буде працювати і завтра.

"Ймовірно, стріляли зі снайперської гвинтівки. Снайперів прикривала автоматна черга", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Павук".

За словами армійців, це провокації перед виборами. Крім того, бойовики не можуть впоратися з українськими підрозділами на передових, тому вдарили у слабку точку. Окупанти знають, де багато людей, наші військові вогонь вести не будуть.

Корекпондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції