Рада дозволила військовим звільнятися зі служби під час АТО після завершення контракту

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада дозволила військовим звільнятися зі служби під час АТО після завершення контракту

Facebook/Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Звільнення бійців відбуватиметься протягом року.

Відтепер військові можуть звільнитися з армії за бажанням у разі закінчення термінів їхніх контрактів.

За відповідне рішення проголосували 239 із 356 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Як зазначається у законі, право на звільнення з військової служби отримають ті, хто проходять військову службу за контрактом, дію якого було подовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та хто вислужили не менше 18 місяців з дати подовження дії контракту.

До того ж звільнитися зможуть контрактники, які укладали угоду на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення демобілізації та вислужили не менше 24 місяців.

Відповідно до закону, звільнення військових за бажанням здійснюватиметься керівництвом військовими формуваннями не пізніше одного року з дня набрання чинності цим законом.

Також такі військові можуть за бажанням подовжити службу за новим контрактом.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявив, що протягом 9 місяців 2016 року на контрактну службу до Збройних сил України вступили 57 тисяч осіб.

"За цей рік ми дійсно дуже серйозно зрушилися вперед. На сьогодні, тільки за цей рік, практично 9 місяців, ми призвали більше 57 тисяч чоловіків і жінок на службу за контрактом. В місяць ми призиваємо від 5 до 7 тисяч", - пояснив очільник МОУ.

Наступна публікація